Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 • TEST LETNÍCH PNEU
 • ADAC 2017 215/65 R16
 • Bridgestone Dueler HP Sport
 • Bridgestone Dueler HP Sport 215/65 R16
  Test ADAC 2017

  Letní pneumatika Bridgestone Dueler HP Sport s rozměrem 215/65 R16 je určena pro vozy Nissan Qashqai, Audi Q3, Volkswagen Tiguan, Jeep Cherokee, Land Rover Freelander, Mitsubishi Pajero, Subaru Forester a jiné.

  Bridgestone Dueler HP Sport 215/65 R16

  Jak se řídit podle testu letních pneu?

  Výsledky testů letních pneumatik musíte brát s rezervou. ADAC přisuzuje vysokou důležitost i takovým kritériům jako jsou hlučnost nebo minimální úspora paliva a degraduje tím celkové hodnocení letní pneumatiky. Tato kritéria přitom nejsou vůbec podstatná pro bezpečný provoz v letních podmínkách.

  Kde koupit Bridgestone Dueler HP Sport nejvýhodněji?

  V dnešní době je zřejmě nejvýhodnější nákup přes internet. Velmi doporučujeme prohlédnout si více eshopů a porovnat je, pročíst si podmínky a ověřit dostupnost zboží. Cenu také ovliňuje označení DOT (týden a rok výroby) pneumatiky, které již v důvěryhodných eshopech u pnematiky také najdete.

  Některé údaje nemusí být na Heurece vždy aktuální nebo je eshopy neuvádějí, proto si vždy ověřte dostupnost, cenu dopravy, DOT a další informace přímo na webu prodejce.

  Porovnejte ceny v různých eshopech na Heureka.cz!

  Přehled aktuální ceny Bridgestone Dueler HP Sport 215/65 R16 vidíte v grafu:

  — minimalní cena     — průměrná cena

  ADAC test 2017: Bridgestone Dueler HP Sport

  Při testování letní pneumatiky Bridgestone Dueler HP Sport v rozměru 215/65 R16 se posuzuje chování vozu na ruzných typech povrchů. Jednotlivá kritéria ADAC testů mají v hodnocení váhu určenou procenty v tabulce níže. Hodnotí se bodově od 0.5 do 5.5, kdy nižší počet bodů je lepší. Hlavní přednosti a nedostatky letní pneu Bridgestone Dueler HP Sport plynoucí z testu uvádí ADAC i slovně.

  Přednosti

  Nedostatky

  Bodové hodnocení

  kritériumváhahodnocení
  suchý povrch20 %1.6
  mokrý povrch40 %3.5
  hlučnost pneumatiky10 %2.9
  úspora paliva10 %2.0
  opotřebení pneu10 %2.0
  celkové hodnocení3.5

  Doporučení ADAC: vyhovující

  Celkové doporučení testu letní pneumatiky Bridgestone Dueler HP Sport 215/65 R16 není založeno jen na celkovém získaném skóre, ale může ho degradovat i jedno hůře hodnocené kritérium.  TestZimníchPneu.cz