Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  • TEST LETNÍCH PNEU
  • ADAC 2018 205/55 R16
  • Infinity Ecosis
  • Infinity Ecosis 205/55 R16
    Test ADAC 2018

    Letní pneumatika Infinity Ecosis s rozměrem 205/55 R16 je určena pro vozy Škoda Octavia, Superb, Volskwagen Golf, Passat a jiné.

    Infinity Ecosis 205/55 R16

    Jak se řídit podle testu letních pneu?

    Výsledky testů letních pneumatik musíte brát s rezervou. ADAC přisuzuje vysokou důležitost i takovým kritériům jako jsou hlučnost nebo minimální úspora paliva a degraduje tím celkové hodnocení letní pneumatiky. Tato kritéria přitom nejsou vůbec podstatná pro bezpečný provoz v letních podmínkách.

    Kde koupit Infinity Ecosis nejvýhodněji?

    V dnešní době je zřejmě nejvýhodnější nákup přes internet. Velmi doporučujeme prohlédnout si více eshopů a porovnat je, pročíst si podmínky a ověřit dostupnost zboží. Cenu také ovliňuje označení DOT (týden a rok výroby) pneumatiky, které již v důvěryhodných eshopech u pnematiky také najdete.

    Některé údaje nemusí být na Heurece vždy aktuální nebo je eshopy neuvádějí, proto si vždy ověřte dostupnost, cenu dopravy, DOT a další informace přímo na webu prodejce.

    Porovnejte ceny v různých eshopech na Heureka.cz!

    Přehled aktuální ceny Infinity Ecosis 205/55 R16 vidíte v grafu:

    — minimalní cena     — průměrná cena

    ADAC test 2018: Infinity Ecosis

    Při testování letní pneumatiky Infinity Ecosis v rozměru 205/55 R16 se posuzuje chování vozu na ruzných typech povrchů. Jednotlivá kritéria ADAC testů mají v hodnocení váhu určenou procenty v tabulce níže. Hodnotí se bodově od 0.5 do 5.5, kdy nižší počet bodů je lepší. Hlavní přednosti a nedostatky letní pneu Infinity Ecosis plynoucí z testu uvádí ADAC i slovně.

    Přednosti

    Nedostatky

    Bodové hodnocení

    kritériumváhahodnocení
    suchý povrch20 %3.1
    mokrý povrch40 %3.2
    hlučnost pneumatiky10 %3.2
    úspora paliva10 %2.0
    opotřebení pneu10 %3.0
    celkové hodnocení4.0

    Doporučení ADAC: uspokojivé

    Celkové doporučení testu letní pneumatiky Infinity Ecosis 205/55 R16 není založeno jen na celkovém získaném skóre, ale může ho degradovat i jedno hůře hodnocené kritérium.    TestZimníchPneu.cz